E-liquid LIQUA Elements Cuban Cigar Tobacco 10ml (Kubánský doutník)

E-liquid Liqua Elements Cuban Cigar - Kubánský doutník 10ml

Kód: 35855/0MG
Značka: Liqua
99 Kč / ks
Množství nikotinu: 0mg
Do 3 dnů | 35855/0MG
Můžeme doručit do: 7.10.2020
99 Kč / ks
Množství nikotinu: 3mg
Do 3 dnů | 35855/3MG
Můžeme doručit do: 7.10.2020
99 Kč / ks
Množství nikotinu: 6mg
Do 3 dnů | 35855/6MG
Můžeme doručit do: 7.10.2020
99 Kč / ks

 

LIQUA Elements cuban cigar (kubánský doutník)

Objem: 10ml
Obsah nikotinu: 0mg-6mg/ml

Hladká chuť tabáku a sladká koncovka poskytuje autentickou chuť pravého kubánského doutníku.

Nová řada Liqua Elements představuje ještě lepší chuť, ještě lepší složení a ještě lepší balení. Receptura tohoto e-liquidu posouvá e-liquidy tohoto výrobce na zcela novou úroveň. Veškeré náplně řady Liqua Elements prošly náročnými rozbory a získaly evropskou certifikaci TPD. E-liquid LIQUA Elements American Blend Tobacco patří k tomu nejlepšímu, co se dá na trhu koupit. Tyto e-liquidy jsou určeny především evropským a americkým zákazníkům, vyznačují se velmi věrohodnou chutí dané příchutě a velkou dýmivostí.

liqua-elements-10ml-tabakove-e-liquidy

Vyvážený poměr 50%PG a 50%VG náplním LIQUA zajišťuje skvělé podání chuti i dostatečnou tvorbu páry. K výrobě se používá Propylenglykol - viskózní kapalina bez barvy a zápachu používající se v medicíně, kosmetice, potravinách, atd. Do této kapaliny (e-liquidu) se přidá příchuť a čistý nikotin. RITCHY LIQUA American Blend Tobacco splňuje ty nejpřísnější normy USP a certifikáty SGS a RoHS. E-liquidy RITCHY LIQUA jsou šetrné k atomizérům elektronických cigaret a přispívají tak k jejich delší životnosti.

Norma USP - nejpřísnější norma používaná při testování farmaceutických a souvisejících odvětví, aby pomohla zajistit identitu, sílu, kvalitu a čistotu léčiv, doplňků stravy a potravinových přísad.

Certifikáty SGS a RoHS - v Evropě tyto předpisy obsahují omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních (RoHS) a registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek.

Upozornění:
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky.
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.