JTI Logic Compact elektronická cigareta 350mAh modrá

Elektronická cigareta nové generace JTI Logic Compact

Kód: 36593/RUZ
Značka: JTI
399 Kč / ks
Image: růžová
Do 3 dnů | 36593/RUZ
Můžeme doručit do: 2.10.2020
399 Kč / ks
Image: šedá
Do 3 dnů | 36593/SED
Můžeme doručit do: 2.10.2020
399 Kč / ks

Elektronická cigareta JTI Logic Compact 350mAh - modrá

JTI Logic Compact je elektronická cigareta nové generace. Velmi malé rozměry, špičkové zpracování společně s extrémní jednoduchostí používání tvoří z JTI Logic jednoznačnou volbu pro přechod z klasických cigaret k cigaretám elektronickým. Díky uzavřenému systému výměnných cartridgí nebyla jejich výměna ještě nikdy jednodušší. Každá kapsle obsahuje 1,7ml e-liquidu, a díky magnetickému propojení jí stačí pouze zasunout do těla baterie. Cartridge obsahují e-liquid o obsahu 18mg na bázi nikotinové soli, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidům. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování menší, takže spotřeba těchto e-liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických e-liquidů na stejném zařízení. Také spotřeba kapacity baterie je díky nikotinové soli nižší.

Vybírat můžete mezi speciálně vyvinutými e-liquidy Intense Tobacco, Intense Menthol a Intense Mixed Berries. E-cigareta JTI Logic Compact disponuje integrovanou baterií o kapacitě 350mAh s LED indikátorem stavu nabití a automatickým spínačem. Nabíjení probíhá prostřednictvím magnetické USB nabíječky a k plnému nabití budete potřebovat pouhých 74 minut.

Indikační LED dioda vás bude při každém potahu informovat o přibližném stavu baterie. Dioda svítí bíle při nabití nad 30%, oranžově při stavu nižším a při úplném vybití červeně zabliká. Chytrá elektronika navíc hlídá podpětí i přepětí, samozřejmostí je i ochrana proti zkratu.

POZOR! Balení obsahuje pouze e-cigaretu Logic Compact a nabíjecí kabel. Cartridge musíte zakoupit samostatně.

Balení obsahuje:
1x Logic e-cigareta
1x micro USB kabel